A A A

Duszpasterstwo Kierowców współpracuje z Hurtownią „Oremus Hurt”

 

Szczęść Boże!
Z wielką radością dzielimy się informacją o otwarciu w Warszawie

(ul. Wyspowa 8) nowego sklepu z dewocjonaliami i artykułami liturgicznymi - Oremus Hurt.

Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić do zapoznania się z naszym asortymentem oraz zaproponować sprzedaż w cenach hurtowych, niezależnie od tego czy w danym momencie będą to większe czy mniejsze zakupy.

Oremus Hurt to miejsce i ludzie. Lubimy rozmawiać, chętnie dowiemy się jakie artykuły w danym momencie są potrzebne. Staramy się współpracować i rozszerzać asortyment zgodnie z zapotrzebowaniem. Od wielu lat w różnych formach zajmowaliśmy się sprzedażą dewocjonaliów, dzisiaj zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. Wieloletnia współpraca z producentami z całej Polski pozwoliła nam wypracować najlepsze ceny.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym asortymentem pod adresem: Wyspowa 8 lokal 4c, Warszawa lub poprzez kontakt telefoniczny.

Hurtownia Oremus Hurt została stworzona z myślą o parafiach, sklepikach z dewocjonaliami, księgarniach katolickich, sklepach, wspólnotach, zakonach. Od lat zajmujemy się sprzedażą najwyższej jakości produktów od Polskich Producentów, które są wykorzystywane nie tylko podczas celebracji, ale również zajmują ważne miejsce w Chrześcijańskich rodzinach.

Oprócz bogatego asortymentu i wyposażenie kościoła, który jest w naszym sklepie, możecie u nas zamówić artykuły spersonalizowane (breloki, obrazki, ikony, różańce, magnesy itp.), które wykonamy specjalnie dla Was. Interesuje Was jakiś przedmiot, którego nie mamy w asortymencie... sprowadzimy go! Dla osób zainteresowanych większymi zakupami oraz stałą współpracą przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni.

Jesteś z daleka?

Zadzwoń, a zamówiony towar wyślemy kurierem.

Hurtownia jest otwarta również dla klientów indywidualnych. Znajdziecie tutaj prezenty z okazji chrztu, komunii, ślubu. Posiadamy bogatą ofertę srebra. U nas kupicie Pismo Święte czy modlitewniki na każdą okazję. Zapraszamy do nas na zakupy.

Oremus.Hurt Sp. z o.o.

HURTOWNIA I SKLEP Z DEWOCJONALIAMI

Warszawa, ul. Wyspowa 8 lokal 4c

tel. 797 423 688 / oremushurt.pl